Odpadové poradenství a recyklace plastů

Digitalizace VHS a převod diapozitivů a negativů

Odpadové poradenství a recyklace plastů
21.07.2020

Kdo jsme – EF Recycling

Cílem naší společnosti EF Recycling je třídění a zpracování plastového odpadu. Zaměřujeme se nejen na výkup a recyklaci plastů, ale také na výkup kovů. Odpady roztřídíme, zpracujeme a následně je dodáváme dalším zpracovatelům v takové kvalitě, aby mohly být znovu využity. Naše plastové regranuláty mohou následně využity v automobilovém průmyslu, elektrotechnickém průmyslu a v mnoha dalších výrobnách. 

Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní servis v oblasti odpadového hospodářství od dopravy plastů, ale i ostatních odpadů jako i nebezpečného odpadu až po poradenské služby.

Co se s plasty následně děje?

Vykoupíme od Vás plasty, většinou netříděné plastové odpady, které první ze všeho musíme roztřídit. K tomu odchází manuálně. Po jejich roztřídění dochází k jejich drcení a pak je regranulujeme do požadovaných kvalit a velikostí.

Regranulace probíhá na linkách EREMA, HDPE EVOH, polykarbonátové desky, HDPE, LDPE, LLDPE, PP, EPS, PC, PMM, SAN a další.

Disponujeme regulační linkou, drtící linkou a nožovým mlýnem.

Likvidace_plastu_ekologie

Služby EF Recycling

Mezi naše služby patří kromě výkupu plastů také výkup kovů, ať se nejedná o železné nebo neželezné. Spolupracujeme s přímými zpracovateli kovového odpadu, takže vykoupené kovy jdou také na další zpracování.

Poradenství

Součástí naší nabídky jsou také poradenské služby v oblasti odpadů. Zavedeme Vám systémy ochrany životního prostředí, které zahrnuje úvodní environmentální přezkoumání (ekologický a environmentální audit), zpracujeme a rozšíříme dokumentaci systému, pomůžeme s integrací s jinými již zavedenými systémy.

Dále zajistíme činnost externího ekologa, který se bude starat o požadavky v právních a jiných předpisech v oblasti životního prostředí. Formou trvalé spolupráce můžeme zajišťovat vše kolem oblasti  nakládání s obaly, prevence havárií, nakládání s chemikáliemi, vodního hospodářství nebo odpadového hospodářství.

Dále zajišťujeme činnost bezpečnostního poradce pro účastníky přepravy nebezpečných věcí podle Evropské dohody o přepravě nebezpečných věcí.

Postaráme se o integrovanou prevenci a omezování znečišťování životního prostředí. Zpracujeme a připravíme žádosti pro vydání integrovaného povolení, budeme zpracovávat roční zprávy o plnění jeho požadavků nebo zpracujeme hlášení do integrovaného registru znečišťování.Účetní program AdmWin

Vystavování a evidence faktur, nabídek, zakázek ve vazbě na sklad,EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Chci ZDE článek / odkaz

Partneři Youtube

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |