Youtube nahrávání


Na Youtube můžete nahrávat nejrůznější typy souborů. Jde o formáty:

  • .MOV
  • .MPEG4
  • .AVI
  • .WMV
  • .MPEGPS
  • .FLV
  • 3GPP
  • WebM

 

Nejenom videosoubor, ale také záznam z kamery na Youtube

Nahrávat na server Youtube.com můžete také aktuální záznam z připojené webové kamery, dále sem můžete vkládat své fotografie a ty následně ozvučit vybranou hudbou  poskytovanou na serveru Youtube.com zdarma, nebo můžete zvolit k nahrání již vytvořený video soubor. 

Jak nahrát videosoubor na Youtube

Pokud chcete nahrávat videosoubor, pak klikněte na hlavní straně na položku Nahrát a posléze na vašem počítači zvolte soubor, který chcete nahrát. Ten se začne nahrávat, což trvá různě dlouho podle velikosti souboru. Pokud byste nahrávali soubor, který porušuje podmínky. pak jste o tom okamžitě informováni a soubor nahrán nebude. 

Jak videosoubor uložit na server Youtube

Po nahrání souboru na server pak stačí přidat pár informací o videu, jako jsou např. informace o pořízení videa, nejrůznější poznámky a v neposlední řadě je třeba uložit také název tohoto videa. 

Jak využívat externí programy 

Videa můžete nahrávat pomocí aplikace přímo na stránkách Youtube a pomocí poměrně snadného rozhraní, avšak využít můžete také nejrůznějších programů, které zvládnou video nejenom nahrát, ale také stáhnout ze serveru Youtube. Video přitom pomohou různě upravit, opatřit efekty, sestříhat apod. Stahované video pak uloží v nejrůznějších formátech, včetně pouze audio formátu pro poslech v hudebních přehrávačích. 


Jak si zobrazit statistiky ohledně vašich nahraných videí

Pokud chcete, můžete se podívat, kolikrát bylo vaše video zobrazeno, nebo třeba kolik lidí označilo video jako jejich oblíbené. Na Youtube si lze totiž zobrazit souhrnné statistiky, které vám všechny tyto údaje zobrazí na jedné stránce. Klikněte na tlačítko se symbolem ozubeného kolečka. To se rozbalí a vy klikněte na položku Správce videí. Nyní se zobrazí seznam vašich nahraných videí, spolu s údajem o tom, kolik uživatelů si video přehráli a také kolik "lajků" toto video obdrželo. 
Účetní program AdmWin

Vystavování a evidence faktur, nabídek, zakázek ve vazbě na sklad,EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Chci ZDE článek / odkaz

Partneři Youtube

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |