Youtube kanály


Na serveru Youtube.com najdete mnoho nejrůznějších kanálů s příspěvky. Tyto kanály si můžete vytvořit i vy sami a získávat tak své fanoušky. 

Kanály rozdělené tématicky na Youtube

Kanály jsou na serveru Youtube.com rozdělené tématicky do kategorií, jako je třeba Hudba, Z televize, Krása a móda, Animované, kutilství, věda a mnohé další. Takto si můžete zobrazit kanály, které obsahují to, co vás zajímá. Kanálů zde najdete skutečně mnoho, jistě si vybere každý. 

Jak informovat fanoušky? 

Pokud získáte fanoušky svého kanálu, pak je můžete i informovat, např. o tom, že chystáte nový příspěvek, či očemkoliv dalším. Zpráva by pochopitelně neměla připomínat spam. Tyto zprávy se nazývají bulletiny. 

Amatérské i profesionální nahrávky na Youtube

Na Youtube najdete nejrůznější druhy příspěvků. Některé z nich jsou amatérské nahrávky všeho možného, další pak profesionální filmy. Na Youtube lze dnes také nahrát i delší příspěvky, jejich délka je omezena pouze velikostí souboru. 

 

Vlastní Youtube kanál

Pokud si chcete vytvořit vlastní Youtube kanál, můžete jeho úvodní stránku vylepšit nějakým vás charakterizujícím obrázkem. Stačí se přesunout na stránku s vaším jménem, zde kliknout na tlačítko Přidat a požadovaný obrázek vyhledat. 

Jak na vlastní vzhled kanálu

Váš kanál může vypadat do značné míry osobitě. Server Youtube umožňuje např. nahrát si do záhlaví kanálu vlastní fotografii, nebo vybrat z nejrůznějších nabízených fotografií a obrázků zdarma. Zobrazení kanálu je možné upravit také tak, aby vypadal dobře na všech možných zařízeních - na tabletu, obrazovce počítače, ale i chytrém telefonu. Zobrazení kanálu na nejrůznějších platformách si můžete vyzkoušet přímo v náhledu aplikace, kdy stačí kliknout na příslušné tlačítko. 

Co je to Můj kanál?

Pokud kliknete na tlačítko Můj kanál, pak se zobrazí souhrn vašich veškerých aktivit na stránkách Youtube.com. Zjistíte zde například, která videa jste označili za ooblíbená, dále ta videa, ke kterým jste přidali nějaký ten komentář a dále pak videa, která jste na server nahráli. 

 

Účetní program AdmWin

Vystavování a evidence faktur, nabídek, zakázek ve vazbě na sklad,EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Chci ZDE článek / odkaz

Partneři Youtube

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |