Youtube písničky


Server Youtube.com je hlavně video server, ale nahrávat sem můžete i vlastní písničky, třeba zrovna ty, které jste složili. Samotné audio sem však nahrávat nelze, musíte ho opatřit obrázky. Stačí pouze jeden obrázek, který bude zobrazený po celou dobu. Takto můžete snadnou formou prezentovat třeba svoji muziku, kterou jsten sami složili a kterou byste rádi ukázali ostatním. 

Nahrajte fotografie s hudbou na youtube

Dále zde můžete vytvořit prezentaci vašich fotografií, jejichž promítání bude doprovázet hudba, která je na serveru Youtube zdarma. Tuto možnost najdete mezi Nástroji na serveru. Stačí pouze nahrát vlastní fotografie a dále si pak vybrat některý z nabízených hudebních doprovodů. Na výběr je muzika nejrůznějších žánrů. Ta je k dispozici zcela legálně, bez porušování autorských práv. 

Jak dlouhé video můžete nahrát? 

Standardní délka videa, které můžete nahrávat na server Youtube, činí 15 minut. Jistě jste si ale všimli, že zde můžete shlédnout i delší videa, v některých případech dokonce celé filmy. Delší videa můžete nahrávat pouze tehdy, pokud ověříte vaše telefonní číslo a váš účet pomocí zaslání zprávy SMS. Takto se server Youtube brání zneužívání služby a spamu. 

Pozor na autorská práva

Měli byste mít na paměti, že nahrávat jakékoliv soubory, které jsou spojené s cizími autorskými právy, je nezákonné. Vaše video může být po upozornění vlastníka autorských práv zablokováno. 

Hudba legálně i na youtube

Pokud chcete sledovat hudbu, která byla nahrána legálně, podívejte se na kanály hudebních vydavatelství. Ty poskytují veřejně videoklipy, nebo další nahrávky interpretů, které zastupují. Případně tysto kanály používají ke promování nové desky interperetů, které zastupují. Pakliže se vydává nová deska, pak se umísťují začátky nových písniček, které tak lákají k pořízení celého nového alba. 

Youtube jako propagace značky

Kanály na Youtube dnes povozuje každá větší firma a využívá je k vlastní propagaci, nebo k propagaci určitého produktu či značky. Skutečným hitem jsou pak tzv. virální videa, které na první pohled žádnou firmu nepodporují. Díky své zajímavosti, nebo provokativnosti se však lavinovitě šíří mezi uživateli a k odhalení jejich podstaty dojde teprve později, kdy je video dobře známo. 

Youtube a vydavatelství

Právě hudba je to, co na Youtube najdete nejčastěji. Kanál Youtube využívají zhusta také hudební vydavatelství, která takto promují třeba novou desku nějakého interpreta. Umístí sem hlavní singl z desky a ostatní písničky třeba pouze z části, aby nalákali fasnouška kapely. Kromě klasických nahrávek však můžete na Youtube najít mnoho raritních nahrávek, nahrávek z koncertů a dalších zajímavostí. 

 

Účetní program AdmWin

Vystavování a evidence faktur, nabídek, zakázek ve vazbě na sklad,EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Chci ZDE článek / odkaz

Partneři Youtube

Venkovní vířivky pro celoroční provoz od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivky. | Digitalizace VHS s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. | Skenování diapozitivů a sken negativů a fotek. Navštivte pobočku Digializace VHS - Marie Cibulkové 26 | Bitcoin Bitmain Antminer Firmware Innosilicon | Maminčiny TOP recepty. Recepty na nejrůznější typy jídel, obědy, večeře. | Rady pro domácnost, Jak udělat, Co je to, Proč | Přihlášení se do služeb internetového bankovnictví a rady a pomoc s přihlášením k ostatním bankovním i nebankovním institucím. | Internetové bankovnictví Mojebanka a George. Nebankovní půjčky od Cofidis, Kamali, Homecredit a další tipy na bankovní i nebankovní služby.