Youtube vyhledávání


Pokud chcete na serveru Youtube.com vyhledávat, stačí napsat jméno skladby, interpreta, nebo jakýkoliv výraz pro vyhledávání do volného políčka. Obratem obdržíte nejrůznější odkazy na videa, která vašim kritériím vyhovují. Takto se vyhledává na základě tzv. fulltextového vyhledávání. Jde o to, že je prohledán název videí, nebo popisky k videu. 

Vyhledávání v kanálech Youtube

Dále můžete vyhledávat pomocí tzv. Youtube kanálů. Ty jsou tématicky rozděleny a každé téma obsahuje všechna videa, jejichž autoři je označili jako vyhovující této kategorii. Vy si můžete zobrazit seznam videí v této kategorii a procházet mezi nimi. Takto si můžete vybírat třeba z příspěvků v sekci Sport, Humor apod. 

Oblíbená videa v kanálech Youtube

Dále zde najdete kanály, v kterých jsou obsažena videa, která jsou nejhranější a také ta, která by se vám mohla podle serveru Youtube líbit. Server si totiž ukládá záznamy o tom. co jste si přehrávali a učí se to, co máte rádi. Takto jsou nabízena videa, která vypadají podobně jako videa, která jste si již prohlíželi a která byste si tak mohli třeba oblíbit. 

Videa, co si chcete přehrát z Youtube

Videa, která se vám líbí, si můžete založit a později se k nim vrátit. Najdete je  seznamu Seznamy videí. Kdykoliv později je pak zde najdete uložené a můžete si je přehrát. Seznamy videí tak sloupí podobně jako třeba záložky v internetových prohlížečích. Navíc jsou dostupné z kteréhokoliv počítače, protože se stačí pouze přihlásit k Vašemu účtu a seznam Vašich videí si vyhledat na stránce. 

Jak hledat v historii

Pokud si vzpomenete na nějaké zajímavé video, které jste v minulosti viděli a které byste si rádi připomněli, avšak zapomněli jste, kde je hledat, neztrácejte hlavu. Informace o videích, která jste již na Youtube shlédli, je totiž uložena v sekci Historie. V historii sledování můžete také vyhledávat. a to pomocí zadaných tagů. Dále lze ukládání historie stopnout a vybrané a označené příspěvky přidávat do seznamu videí, které se mají přehrát později. 

 

 

 

 

 

 

 

Účetní program AdmWin

Vystavování a evidence faktur, nabídek, zakázek ve vazbě na sklad,EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Chci ZDE článek / odkaz

Partneři Youtube

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |