Novinky a články Youtube

 • Odpadové poradenství a recyklace plastů

  Odpadové poradenství a recyklace plastů

  21.7.2020

  Cílem naší společnosti EF Recycling je třídění a zpracování plastového odpadu. Zaměřujeme se nejen na výkup a recyklaci plastů, ale také na výkup kovů.

 • Nádherné světelné vánoční řetězy v provedení LED

  Nádherné světelné vánoční řetězy v provedení LED

  31.10.2018

  Je známo, že levný plastový materiál, jako je polyvinylchlorid, může praskat při nízkých teplotách a ztrácí své původní vlastnosti. Z tohoto důvodu jsou takové světelné řetězy nebezpečné.  Nádherné světelné vánoční řetězy v provedení LED -

 • Odhad nemovitosti

  Odhad nemovitosti

  28.5.2018

  Není to tak dávno, co jsme si s manželem vyhlédli krásný rodinný dům, na krásném pozemku. Ihned jsme se v něm viděli, jak v něm budeme žít.

 • Jak zvýšit zisk při těžbě Bitcoinu?

  Jak zvýšit zisk při těžbě Bitcoinu?

  14.3.2018

  Zajímali jste se někdy o těžbu kryptoměn? Pokud ano, tak jste určitě řešili způsob jak nejlépe optimalizovat zisk. 

 • Chci doma těžit Bitcoin

  Chci doma těžit Bitcoin

  13.2.2018

  O "tom Bitcoinu" jste už určitě slyšeli. Zřejmě jste také slyšeli, že se do něj dá investovat, tak jako do jakýchkoliv jiných komodit, forexů, cenných papírů apod. Výhodou investice do kryptoměn je ta, že vše můžete dělat s opravdu malými obnosy a z pohodlí domova. Můžete začít klidně s pětistovkou a po registraci na burze si "kousek toho Bitcoinu" nebo jiné kryptoměny koupit.

 • Setříděné vzpomínky?

  Setříděné vzpomínky?

  30.10.2017

  Aplikace Videolide.cz je počítačový software, díky kterému můžete spravovat své video soubory. Aplikace byla vyvinutá pro potřeby uživatelů, kteří si chtějí setřídit a rozřadit svá video data. Videolide usnadní ovládání a katalogizování jakýchkoliv video souborů - ať už z fotoaparátu, kamery nebo mobilního telefonu. Pomocí velmi jednoduchého ovládání vždy najdete velmi rychle ten záznam, který chcete najít. 

 • Luxusní řada vířivek

  Luxusní řada vířivek

  30.10.2017

  Vířivky od výrobce Villeroy Boch řady Just Silence a Compact se řadí na špičku luxusních vířivek. Čím jsou tyto vířivky tak výjimečné? Co je řadí na špičku pomyslného ledovce?

 • Odhalte při koupi nemovitosti skryté vady

  Odhalte při koupi nemovitosti skryté vady

  13.7.2017

  Odhalte skryté vady, obraďte se na inspektora nemovitosti Nemopas.
 • Tip na rodinný výlet na Jižní Moravu

  Tip na rodinný výlet na Jižní Moravu

  21.6.2017

   

  Pokud nevíte, co si počít se znuděnými dětmi a chcete prožít hezký den v klidu a bez nervů, mám pro Vás tip na celodenní výlet do dětského zábavního parku Merlin's Kinderwelt.

 • Inspekce nemovitostí

  Inspekce nemovitostí

  21.6.2017

  Inspekce nemovitosti je služba, ve které certifikovaný inspektor nemovitostí prozkoumá předmětnou nemovitost. Na základě průzkumu inspektor vypracuje podrobnou zprávu "průkaz nemovitosti"

 • Máminy recepty a dobroty

  Máminy recepty a dobroty

  21.6.2017

  Web plný originálních receptů a zajímavostí. Zajímáte se o gastronomii a vše s ní společné? Došly Vám nápady, co udělat dobrého k obědu, čím pohostit přátele nebo jen chcete prezentovat svůj ozkoušený recept? 

 • Malíři Praha

  Malíři Praha

  29.5.2017

  Vůně čerstvě vymalovaného bytu, čistota, vše krásně naklizené. To je výsledek po malování našich malířů pokojů Praha.

  Pokud potřebujete vymalovat, jsme tu pro Vás. Působíme po celé Praze a jejím okolí. Objednat si nás můžete kdykoliv během dne, o svátcích i víkendech. Rádi si s Vámi domluvíme termín, poradíme Vás s výběrem a možnostmi malování a lakování, popř. tapetování.

 • Webkamery online

  Webkamery online

  5.4.2017

  Svět je plný nejrůznějších míst, které stojí za to navštívit. Samozřejmě v našem životě není příliš reálné vidět vše osobně. Ovšem ve "virtuálním" realitě to není žádný problém.

 • Autoservis a pneuservis

  Autoservis a pneuservis

  1.3.2017

  odinný podnik, který vznikl v roce 1995 v Morkovicích u Kroměříže. Jedná se o autoservis pro osobní automobily v okolí Kroměříže, Vyškova i Brna. Postupem času jsme se zaměřili na servis automobilů všech značek a tedy náš autoservis SHAKE s.r.o. je velmi kvalitní firma v oblasti servisní a mechanické práce pro všechny typy osobní vozů jako jsou ŠkodaOpelFord,BMWFiatChevroletMitsubishiKiaLanciaDaciaAlfa RomeoSubarutoyotaVW (Volkswagen) a daších.

 • Výběr vířivé vany

  Výběr vířivé vany

  19.10.2016

  V naší firmě EuroWellness vám pomůžeme při výběru vířivé vany. Prodáváme komerční vířivé vanyvířivky EuroWellness a vířivky Villeroy Boch

 • Rady pro domácnost

  Rady pro domácnost

  9.6.2016

  Nevíte si rady s rozlitým inkoustem na koberci, mastnými skvrnami či s moly, kteří trápí Váš šatník? S těmito a i jinými zapeklitostmi každodenního života Vám poradí internetová stránka www.radyprodomacnost.cz , kde najdete zaručené rady, tipy a triky ohledně domácnosti.

 • Úsporné vířivky

  Úsporné vířivky

  17.8.2015

  Představte si, že přijdete domů po náročném pracovním dni. Doma Vás čeká Vaše vlastní wellness. Vířivka na zahradě je připravená k okamžitému použití, můžete jít relaxovat, dát si k tomu skleničku dobrého nápoje a nechat Vaše tělo odpočinout.  Dopřejte si luxusní relaxační zážitek kdykoliv u Vás na zahradě, na terase nebo doma! Relax a pohodu si budete užívat po stisknutí jediného tlačítka.

  Představa je to velice 

 • Proč digitalizovat VHS?

  Proč digitalizovat VHS?

  20.6.2015

  Dřívější VHS byly populární, avšak dnešní technologie se progresivně vyvíjejí. Pokud o naše záznamy na VHS kazetách nechceme přijít, měli bychom je digitalizovat, tzn. přepsat je na novější médium jako je DVD, flash disk a podobně.

 • Wellness

  Wellness

  29.5.2014

  EuroWellness je společnost se sídlem v Praze, která se zabývá kompletní realizací wellness, prodejem vířivek, saun a v nespolední řadě také prodejem vodních dekorací.

  Jedním z úkolů společnosti EuroWellness je provedení návrhu a realizace kompletního wellness programu pro privátní zákazníky i pro komerční zákazníky.

 • Domácí Wellness a Spa

  Domácí Wellness a Spa

  13.2.2014

  Chcete si zařídit vlastní domácí wellness centrum včetně veškerého zařízení? Chcete si doma užívat vlastní vířivkysauny, nebo chcete otevřít hotelové nebo relaxační wellness centrum?

Účetní program AdmWin

Vystavování a evidence faktur, nabídek, zakázek ve vazbě na sklad,EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Chci ZDE článek / odkaz

Partneři Youtube

Celoroční úsporné venkovní vířivky od Villeroy & Boch a také originál Jacuzzi vířivé vany. | Digitalizace VHS a převod VHS nejen Praha, Ostrava, Olomouc, Brno.. a také Hi8, 8mm, Digital8, 8mm filmů, 16mm filmů s vylepšením obrazu i zvuku na profesionálních VHS videopřehrávačích. |